Liidu Liikmed


Almeda Kliinik OÜ

e-post: almeda@stk.ee
tel. +372 35 73 530
www.almeda.ee
 

Almeda Kliiniku eriarstid osutavad patsientidele teenuseid Narvas ja Sillamäel. Almeda Kliinikus on spetsialistd abiks üldkirurgia, otorinolarüngoloogia, oftalmoloogia; günekoloogia ja päevakirurgia erialal. Kliinikul on leping Haigekassaga, mille järgi osutame kirurgi ja kõrva-nina-kurguarsti vastuvõtte lepingu mahust tulenevalt tasuta.

 

TAASTAVA KIRURGIA KLIINIK AS

e-post: mail@kirurgiakliinik.ee
tel. +372 679 0130
www.kirurgiakliinik.ee


Taastava Kirurgia Kliinik on Eesti Haigekassa lepingupartner veresoontekirurgia ja plastilise rekonstruktiivkirurgia ehk taastava kirurgia valdkondades.

 

Synlab Eesti OÜ

e-post: synlab@synlab.ee  
tel. +372 640 8210
www.synlab.ee


SYNLAB Eesti on suurim meditsiinilabor Eestis, mis tegutseb juba aastast 1996. Ettevõtte põhitegevuseks on laboriteenuse osutamine pere- ja eriarstidele, haiglatele, töötervishoiukeskustele ja teistele meditsiinisektoriga seotud asutustele. Tervisekontrolle saavad SYNLABi laborites ja verevõtukohtades teha ka erakliendid. 

Ortopeedia Arstid AS

e-post: orto@ortopeediaarstid.ee
tel. +372 606 7747
www.ortopeediaarstid.ee


Ortopeedia Arstid on 2005 a. asutatud sõltumatu haigla, mis pakub kõrgetasemelist ravi ja ortopeedilist teenust. Ortopeedia Arstid haigla olnud edukas ravides paljusid kuulsaid sportlasi, kelle seas on mitmed olümpiavõitjad. Ortopeedia Arstid haigla teeb tihedat koostööd Eesti Haigekassaga, erialaseltsidega ja sotsiaalsektoriga.  

Fresenius Medical Care Estonia OÜ

e-post: fresenius@fresenius.ee 
tel. +372 64 64 333
www.fresenius.ee


Fresenius on ülemaailmne kontsern mis tegutseb meditsiini- ja tervishoiuvaldkonnas pakkudes tooteid ja teenuseid dialüüsiks nii haiglatele kui ka kodus end ravivatele patsientidele. Fresenius Medical Care on üks maailma juhtivatest kroonilise neerupuudulikkusega patsientidele toodete ja teenuste pakkujatest. Fresenius Medical Care on tegelenud dialüüsi standardite välja töötamisega üle 40 aasta. Ettevõte tegutseb üle 3900 keskuses üle 50. riigis üle maailma.
 


Dermatoonkoloogia kliinik OÜ 

e-post: info@nahakliinik.ee
tel. +372 615 4115
www.nahakliinik.ee


Dermatoonkoloogia Kliiniku ehk Niine Nahakliiniku missiooniks on tagada melanoomi ja nahavähi varajane avastamine ja kiire asjakohane ravi. Kliinikus tehakse ligi 12 000 digidermatoskoopilist uuringut aastas, seda siis kas kohapeal või telemeditsiiniteenusena Dermtesti vahendusel. Lisaks pakutakse erinevate nahahaiguste ja allergiate diagnostikat ja ravi. Kliiniku iluteenuste portfellis on lai valik nii kaasaegsetest mitte- ja väheinvasiivsetest meetoditest (kosmeetiline ravi, fotonoorendus, süstid) kui ka plastilise kirurgia operatsioonidest. 

AS Fertilitas

fertilitas@fertilitas.ee
tel. +372 605 9600
www.fertilitas.ee

1993. aastal algselt naistehaigla ja sünnitusmajana Nõmmel alustanud Fertilitas on praeguseks arenenud Eesti üheks suuremaks multiprofiilseks erahaiglaks. Haiglal on 40-voodikohaline palatikorpus ja kaasaegne 4 toaga operatsiooniosakond koos intensiivravikeskusega, kus teostatakse 3500-4000 operatsiooni aastas. Strateegilisteks erialadeks on günekoloogia-, kurgu-kõrva- ninahaiguste-, ortopeedia-, plastikakirurgia ja bariaatrilise kirurgia erialad. 
Fertilitase polikliinikud asuvad Viimsis, Tallinna südalinnas ning Mustamäel. Patsientide käsutuses on head ja tunnustatud spetsialistid enam kui 30 erialalt, kes kõik hoolitsevad selle eest, et tervisemured leiaksid parima võimaliku lahenduse.

Qvalitas Arstikeskus AS

estonia@qvalitas.ee
tel. +372 605 1550
www.qvalitas.ee


Qvalitas Arstikeskus on Eesti üks suurimaid eraarstikeskusi, mis pakub oma teenuseid aastast 1996. Qvalitas Arstikeskus pakub laia teenuste valikut koos kogenud ja professionaalsete arstidega. Arstikeskuses on võimalik abi saada kõigis levinud eriarstide teenuste osas. Vastavalt klientide soovidele ja vajadustele luuakse keskuses uusi ja innovatiivseid tervishoiu teenuseid, nagu näiteks terviseaudit ja erinevad tervisepaketid.

 

AS NovaVita 

novavita@novavita.ee
tel. +372 605 9609
www.novavita.ee


Nova Vitas jääb lapseootele armastuse ja teaduse abil. Nova Vital on üle 20 aasta kogemusi viljatusravis. Kliinikus teostatakse IUI, IVF, ICSI, FET ning lisaks protseduure doonormunarakkude ja -seemnerakkudega. Nova Vita abil on sündinud üle 2400 beebi.

Corrigo OÜ

registratuur@corrigo.ee
tel. +372 333 1100
www.corrigo.ee


Corrigo põhieesmärgiks on kvaliteetsete tervishoiu- ja sotsiaalteenuste osutamine ning olla parimaks kaaslaseks meie patsientide terviseteekonnal. Corrigo on toeks terve elukaare jooksul, mistõttu pööratakse tähelepanu igas vanuses inimestele. 

MPPK OÜ

info@mppk.ee
tel. +372 6620680
www.mppk.ee


Meie asutuses osutatakse Eesti Haigekassa poolt rahastatud ambulatoorse psühhiaatria teenuseid, Eesti Töötukassa poolt rahastatud tööalase rehabilitatsiooni teenuseid psüühikahäiretega klientidele ning Sotsiaalkindlustusameti poolt rahastatud ohvriabi psühholoogilist nõustamist.


 

SA Kõrva-Nina-Kurguhaiguste Kliinik

info@entc.ee
tel. +372 640 5570
www.entc.ee


Kõrva-Nina-Kurguhaiguste Kliinikus teostatakse kõrva-nina-kurguhaiguste ravi ja operatsioone alates adenoidide eemaldamisest, lõpetades plastiliste ning kuulmist taastavate operatsioonidega. Kõrva-Nina-Kurguhaiguste Kliinikul on leping Eesti Haigekassaga, mis võimaldab patsientidele lepingumahu piires ja vastavalt EHK poolt lepinguga määratud reeglitele pääseda tasuta kõrva-nina-kurguarsti vastuvõtule ning vajadusel tasuta päevaravile.


 

Orthopedica AS 

info@sportomedica.ee
tel. +372 6461 436
www.sportomedica.ee

 

Sportomedica on pikaajalise kogemusega spordimeditsiini kliinik. Kliiniku teenused on mõeldud nii tippsportlastele kui ka harrastajatele, kes otsivad spetsialistide tuge vigastuste vältimiseks ja neist taastumiseks ning psühholoogilist nõustamist sportlike saavutuste edendamiseks. Sportomedica teenuste hulka kuuluvad ortopeedi vastuvõtt, füsioterapeudi vastuvõtt, kiropraktika, spordiarst, ja sportlaste psühholoogiline nõustamine. Lisaks teostatakse harrastussportlaste, tippsportlaste ja noorsportlaste terviseuuringuid.


 

AS Medicum Tervishoiuteenused

medicum@medicum.ee
tel. +372 605 0770
www.medicum.ee


Medicum on Eesti suurim haiglavälist üld- ja eriarstiabi pakkuv tervishoiuettevõte, mis on välja kasvanud 1986. aastal tegevust alustanud Lasnamäe polikliinikust. Aastate jooksul on Medicum laienenud Harjumaale ning avanud Tallinna kesklinnas Sadama Medicumi. Meie perearstikeskused asuvad Tallinnas, Haibas, Padisel, Harju-Ristil, Riisiperes ja Turbas. Medicum pakub patsientidele kõrgetasemelist pere- ja eriarstiabi, taastusravi- ja koduõendusteenust.  

AS Medita Baltics

medita@medita.ee
tel. +372 56 45 8430
www.medita.ee


Medita kliinik pakub Tartu linnas eriarstiabiteenuseid ortopeedia, endokrinoloogia, günekoloogia, reumatoloogia, uroloogia ja androloogia, üldkirurgia, veresoontekirurgia, näo- ja lõualuukirurgia, gastroenteroloogia, otorinolarüngoloogia, kardioloogia ja dermatoloogia erialadel. Lisaks osutatakse tasulisi ilu- ja füsioteraapiateenuseid. Avatud on jalaravikabinet. Tallinnas toimuvad haigekassapõhised vastuvõtud uroloogia, ortopeedia, veresoontekirurgia ja günekoloogia erialadel ning tasuline vastuvõtt üldkirurgia erialal.

 

Confido Healthcare Group

info@confido.ee
tel. +372 6299 277
www.confido.ee


Confido Healthcare Group’i kuuluvad pere-, üld- ja eriarstiabi pakkuv Confido Meditsiinikeskus, Confido Kiirkliinikud, Vaimse Tervise Keskus ja Sõltuvusravikeskus, töötervishoiule keskenduv Confido Töötervishoid, radioloogiateenuseid osutav Confido Radioloogiakeskus, laserravikeskus Vitaclinika, tasuline nõuandeliin 1500, alkoholiravi keskus Kordamed ning Perearsti nõuandetelefon 1220. Kui riiklik meditsiinisüsteem keskendub peamiselt ravimisele, siis Confidos pööratakse suurt tähelepanu ka sellele, kuidas terve olla, oma tervist hoida ja elukvaliteeti parandada.

 

Innomedica OÜ

info@innomedica.ee
tel. +372 6299 277
www.innomedica.ee


Innomedica OÜ on alates 2010. aastast osutanud üldmeditsiinilist, üldkirurgilist ning  reumatoloogilist ambulatoorset eriarstiabi. Oleme spetsialiseerunud kliiniliste ravimiuuringute läbiviimisele erinevatel erialadel ja vanusegruppidel nii uudse ravi kui vaktsiiniuuringute valdkonnas.

 

Medisfäär AS

info@medisfaar.ee
tel. +372 6299 277
www.medisfaar.ee


Erakliinik Medisfäär töötab aastast 1995. Kliinik osutab eriarstiabi nii ambulatoorselt kui päevaravis. Medisfääril on oma operatsiooniplokk ja palatid. Kliiniku põhisuunad on sünnitusabi ja günekoloogia, hambaravi (sh hambaravi üldnarkoosis) ja otorinolarüngoloogia. Kliinik pakub eriarstiabi ka pediaatria, laste neuroloogia, gastroenteroloogia, onkoloogia, kardioloogia, radioloogia, dermatoveneroloogia ja üldkirurgia valdkondades, samuti üldarsti abi. Hambaravi osutatakse koostöös Eesti Haigekassaga (laste hambaravi, täiskasvanute hüvitised ja hambaproteeside hüvitised). Ülejäänud eriarsti teenused on tasulised.

 

AS Mammograaf

info@mammograaf.ee
tel. +372 6299 277
www.mammograaf.ee


AS Mammograaf on erakliinik, kes pakub radioloogilisi uuringuid enam kui 25 aastat. Mammograafia uuringute pakkumisega alustati 1994. aastal ja alates 1999. aastast on koostöös Eesti Haigekassaga osutatud rinnavähi sõeluuringuid üle Eesti. Lisaks rinnauuringutele, sh mammograafiale – teostatakse kliinikus ka magnetresonantstomograafia (MRT) uuringuid, röntgenuuringuid ning ultraheliuuringuid. Mammograafi kliinikud asuvad Tallinnas Kotka tänaval ja Estonia puiesteel. Mammograaf Radioloogiakliinikul kolm uuringutreilerit – mammograafia treiler ning kaks magnetresonantstomograafia (MRT) treilerit, mis võimaldavad teostada uuringuid üle Eesti, viies uuringute tegemise võimalused nii Lõuna-, Lääne- kui ka Ida-Eesti maakonnakeskustesse.

 

Kotka Erahaigla Plastikakirurgia Keskus

info@erahaigla.ee
tel. +372 653 0777
www.kirurgia.ee


Kotka Erahaigla Plastikakirurgia Keskus on plastika- ja rekonstruktiivkirurgia erakliinik, mille teenuste hulgas on nii mittekirurgilised protseduurid kui ka suured ja mahukad kirurgilised operatsioonid. Patsientide eest hoolitsevad kogenud ja litsentseeritud oma ala professionaalid – kirurgid, anestesioloogid, anestesistid, operatsiooni- ja protseduuriõed, palatiõed ja hooldajad. Kotka Erahaigla Plastikakirurgia Keskuse asutaja on üle 30-aastase kogemusega plastikakirurg dr Jüri Kullamaa.

 

Sakala Hambaravi

info@sakalahambaravi.ee
tel. +372 533 599 66
www.sakalahambaravi.ee


Ausus, pühendumus, professionaalsed oskused ja patsiendi heaolu on väärtused, mis juhivad kogu Sakala Hambaravi igapäevast tööd alates aastast 2003. Kliiniku arstidel on suured kogemused, mis hõlmavad kõiki hammaste tervisega seotud valdkondi, muu hulgas hambaravi, proteetikat, ortodontiat, endodontiat, kirurgiat ja implantoloogiat.
Kliiniku eriarstid teevad igapäevaselt tõhusat koostööd ning nii saavad ka kõige keerukamad ravijuhud tervikliku ja parima võimaliku nüüdisaegse ravi. Nii proteetiliste tööde kui ka röntgenülesvõtete tegemiseks on kliiniku personali kasutada kõige moodsam 3D-tehnoloogia, mille abiga juba esimesel visiidil täpseid restauratsioone teha.

Eesti Eratervishoiuasutuste Liidu juhatus

Ivo saarma
Fertilitas
i.saarma@fertilitas.ee
Andrus Loog
Taastava Kirurgia Kliinik
andrus.loog@kirurgiakliinik.ee
Tõnis allik
Medicum
tonis.allik@medicum.ee
anti kodar
Nova Vita Kliinik AS
anti.kodar@2brothers.ee

Soovid astuda liikmeks või täpsemat infot liidu kohta?